Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

100 urodziny najstarszej mieszkanki naszej gminy

100 urodziny najstarszej mieszkanki naszej gminy

Brak opisu obrazka15 grudnia 2010r. najstarsza mieszkanka naszej gminy, pani Katarzyna Kozakiewicz z Włodzienina świętowała setną rocznicę urodzin. Takiego wydarzenia w naszej gminie jeszcze nie obchodziliśmy.

W dniu urodzin pani Katarzyna otrzymała mnóstwo życzeń i gratulacji. Przedstawiciele Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego wręczyli jubilatce kwiaty od Wojewody Opolskiego, oraz list gratulacyjny od Premiera RP Donalda Tuska. Ponadto z życzeniami zjawili się przedstawicie KRUS w Głubczycach, Urzędu Gminy w Branicach, a także Ośrodka Zdrowia we Włodzieninie. Jubilatka w doskonałej jak na swój wiek kondycji fizycznej i psychicznej, z uśmiechem na ustach i z życzliwością przyjmowała gości w swoim domu.

W niedzielę, 19 grudnia 2010r. w Kościele we Włodzieninie odbyła się uroczysta Masza z okazji tak doniosłego jubileuszu. W uroczystości wzięli  udział przedstawiciele lokalnych władz powiatowych i gminnych z panią Wójt Marią Krompiec na czele, a także licznie zgromadzeni mieszkańcy Włodzienina.

 

Dostojnej jubilatce serdecznie gratulujemy i życzymy wielu kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu rodzinnym.

 

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka

Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka Brak opisu obrazka
Wersja XML