Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • VII edycja konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów"

  Brak opisu obrazka
  Jeśli jesteście członkiniami Kota Gospodyń Wiejskich lub stowarzyszenia, którego statutowym celem jest promowanie regionalnych potraw, a także bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych, zapraszamy do rywalizacji w VII edycji konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów".
  Data publikacji: 26-05-2022 01:12
 • Bezpieczeństwo dzieci na wsi - KRUS

  Brak opisu obrazka
  W związku ze zbliżającymi się wakacjami dla dzieci oraz okresem wzmożonych prac polowych przypominamy o zasadach bezpieczeństwa, które dotyczą małoletnich. Zasady te zostały zebrane i opracowane w jeden dokument, którego treść przekazujemy poniżej, dla przypomnienia i utrwalenia prawidłowych nawyków i zachowań podczas pracy w gospodarstwie.
  Data publikacji: 19-05-2022 13:47
 • XXI edycja Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2022/2023

  Brak opisu obrazka
  Uprzejmie informuję, że zostało podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa (KOWR) a Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości (FEP), dotyczące realizacji XXI edycji Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2022/2023.
  Data publikacji: 10-05-2022 12:38
 • PUP w Głubczycach zwiększa limit osobowy w ramach II naboru w ramach projektu „Młodzi Kreatywni Przedsiębiorczy w powiecie głubczyckim”

  Brak opisu obrazka
  Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach zwiększa limit osobowy w ramach II naboru wniosków na jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „Młodzi Kreatywni Przedsiębiorczy w powiecie głubczyckim”
  Data publikacji: 09-05-2022 01:41
 • Dofinansowanie do 80% szkoleń dla pracowników z firm budowlanych

  Brak opisu obrazka
  Informujemy, że Dolnośląska  Agencja Rozwoju Regionalnego S. A., Fundusz Regionu Wałbrzyskiego i Dolnośląscy Pracodawcy realizują ogólnopolski projekt „Kompetentni Pracownicy Sektora Budowlanego”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
  Data publikacji: 08-05-2022 21:49
 • Jednostki nieodpłatnego poradnictwa w powiecie głubczyckim - 2022

  Brak opisu obrazka
  Starosta powiatu głubczyckiego podaje do wiadomości aktualną listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa prawnego i obywatelskiego.
  Data publikacji: 04-05-2022 02:36
 • Letnia rehabilitacja dzieci ubezpieczonych rolników

  Brak opisu obrazka
  W okresie wakacji 2022 r. KRUS Oddział Regionalny w Opolu organizuje turnusy rehabilitacyjne dla dzieci, na których wypoczynek będzie połączony z programem rehabilitacji leczniczej w zakresie: chorób układu oddechowego w Szklarskiej Porębie, wad postawy i chorób układu ruchu  w Jedlcu.
  Data publikacji: 10-04-2022 18:14
 • Krajowa Wystawa Psów Rasowych - Branice, 9-10 kwietnia

  Brak opisu obrazka
  Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników psów wszelkiej rasy na dwie Krajowe Wystawy Psów Rasowych, które odbędą się 9 i 10 kwietnia 2022 r. na stadionie sportowym w Branicach.
  Data publikacji: 04-04-2022 22:10
 • Mieszkasz w Gminie Branice wygrywasz! Tu mieszkam, tu płacę podatek.

  Brak opisu obrazka
  Trwa czas składania rozliczeń podatkowych PIT, jeżeli jesteś mieszkańcem Gminy Branice, nie jesteś jeszcze zameldowa­ny na naszym terenie, a zależy Ci na rozwoju Naszej Małej Ojczyzny, możesz przeznaczyć część swojego podatku na rozwój infrastruktury, z której na co dzień korzystasz. To bardzo proste! Aby udział w twoim podatku pozostał w Gminie Branice i trafił do jej budżetu, wystarczy, że w swoim zeznaniu podatkowym wskażesz miejsce zamieszkania na terenie Naszej Gminy.
  Data publikacji: 23-03-2022 00:47
 • Obowiązkowa rejestracja osób przybywających z Ukrainy!

  Brak opisu obrazka
  Osoby prywatne - mieszkańcy gminy, przyjmujący pod opiekę uchodźców z Ukrainy, prosimy o zgłaszanie się do Ośrodka Pomocy Społecznej w Branicach celem dokonania obowiązkowej ewidencji pobytu na terenie Gminy Branice.
  Data publikacji: 12-03-2022 02:42
Wersja XML