Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Informacja o zbiórce odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w 2021 roku

  Przypominamy wszystkim mieszkańcom Gminy Branice, że zgodnie z obowiązującym harmonogramem odbioru odpadów komunalnych organizowana jest zbiórka odpadów wielkogabarytowych, do których należą: dywany, wykładziny, meble domowe, meble ogrodowe, materace, kołdry, wózki dziecięce, zabawki dużych rozmiarów, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny.
  Data publikacji: 12-05-2021 13:01
 • Narodowy Spis Powszechny 2021- co? i jak?

  Brak opisu obrazka
  Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021) rozpoczął się 1 kwietnia. Od tego dnia została udostępniona aplikacja spisowa NSP 2021 – podstawowa i OBOWIĄZKOWA metoda spisu. Do aplikacji zalogujemy się korzystając z Krajowego Węzła Identyfikacji Elektronicznej (profil zaufany, bankowość elektroniczna) lub podając numer PESEL wraz z nazwiskiem rodowym matki. Dla cudzoziemców bez numeru PESEL przewidziano odrębny tryb logowania z wykorzystaniem poczty e-mail.
  Data publikacji: 13-05-2021 13:50
 • Ogłoszenie o wyczerpaniu środków finansowych przeznaczonych na wymianę źródeł ciepła w roku bieżącym

  Wójt Gminy Branice informuje, że środki finansowe przeznaczone na wymianę źródła ciepła, dotacji celowej na wykonanie zadania inwestycyjnego służącego ochronie środowiska w zakresie ograniczenia niskiej emisji na terenie Gminy Branice, w roku bieżącym zostały wyczerpane.
  Data publikacji: 05-05-2021 22:28
 • XX edycja Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2021/2022

  Brak opisu obrazka
  Maturzysto !!! jeśli zakwalifikowałeś się na I rok stacjonarnych studiów  i stopnia lub studiów jednolitych magisterskich i pochodzisz z rodzin byłych pracowników PGR to ten program jest dla ciebie!!!
  Data publikacji: 27-04-2021 23:14
 • Spisz się przez Internet i graj o nagrody w loterii!

  Brak opisu obrazka
  Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa od 1 kwietnia do 30 września 2021r. Nie czekaj do ostatniej chwili! Spisz się przez Internet i weź udział w loterii. Wejdź na stronę spis.gov.pl i spisz się w dogodnej dla siebie chwili, Pobierz unikatowy kod uprawniający do udziału w loterii, Zgłoś go na stronie loteria.spis.gov.pl.
  Data publikacji: 24-04-2021 18:34
 • Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021!

  Brak opisu obrazka
  W okresie od 1 kwietnia do 30 września br. Główny Urząd Statystyczny prowadzi Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Dane zebrane podczas spisów służą do opracowywania strategii i programów rozwojowych dla kraju, regionów i gmin. Udział w spisie jest obowiązkowy, a wszystkie dane zebrane w spisie objęte są tajemnicą statystyczną. Podstawą prawną przeprowadzenia spisu jest ustawa o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. Odmowa udziału w spisie może skutkować nałożeniem kary grzywny.
  Data publikacji: 21-04-2021 21:58
 • Administracja Skarbowa - e-usługi: „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” oraz e-Urząd Skarbowy

  Brak opisu obrazka
  Jeśli musisz przyjść do urzędu skarbowego, umów wcześniej wizytę na podatki.gov.pl. Wiele spraw z urzędem skarbowym możesz załatwić online, m.in. przez serwis e-Urząd Skarbowy. Złóż PIT elektronicznie, dzięki czemu szybko otrzymasz zwrot podatku.
  Data publikacji: 21-04-2021 14:28
 • Oszustwa na spis powszechny. Stop Manipulacji – nie daj się oszukać!

  Brak opisu obrazka
  W czasie pandemii pomysłowość oszustów szczególnie nie zna granic, co ma również bezpośrednie przełożenie na kradzieże danych i majątku poprzez spis powszechny. Od marca 2020 roku przestępcy dwoją się i troją, aby wykorzystać lęk, panikę i izolację seniorów w Polsce. Co chwilę powstają nowe techniki manipulacyjne.
  Data publikacji: 19-04-2021 22:59
 • Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa dla mieszkańców Powiatu Głubczyckiego

  Brak opisu obrazka
  Starostwo Powiatowe Głubczyce podaje do wiadomości aktualną Listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa dla mieszkańców Powiatu Głubczyckiego.
  Data publikacji: 18-04-2021 00:36
 • KRUS - wysokość miesięcznej składki na ubezpieczenie społeczne rolników w II kwartale 2021r.

  Brak opisu obrazka
  Wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie za podlegającego przez cały miesiąc rolnika, małżonka, domownika i pomocnika rolnika wynosi 42,00 zł miesięcznie.
  Data publikacji: 16-04-2021 11:42
Wersja XML