Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021!

  Brak opisu obrazka
  W okresie od 1 kwietnia do 30 września br. Główny Urząd Statystyczny prowadzi Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Dane zebrane podczas spisów służą do opracowywania strategii i programów rozwojowych dla kraju, regionów i gmin. Udział w spisie jest obowiązkowy, a wszystkie dane zebrane w spisie objęte są tajemnicą statystyczną. Podstawą prawną przeprowadzenia spisu jest ustawa o narodowym spisie powszechnym ludności i mieszkań w 2021 r. Odmowa udziału w spisie może skutkować nałożeniem kary grzywny.
  Data publikacji: 21-04-2021 21:58
 • Administracja Skarbowa - e-usługi: „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” oraz e-Urząd Skarbowy

  Brak opisu obrazka
  Jeśli musisz przyjść do urzędu skarbowego, umów wcześniej wizytę na podatki.gov.pl. Wiele spraw z urzędem skarbowym możesz załatwić online, m.in. przez serwis e-Urząd Skarbowy. Złóż PIT elektronicznie, dzięki czemu szybko otrzymasz zwrot podatku.
  Data publikacji: 21-04-2021 14:28
 • Oszustwa na spis powszechny. Stop Manipulacji – nie daj się oszukać!

  Brak opisu obrazka
  W czasie pandemii pomysłowość oszustów szczególnie nie zna granic, co ma również bezpośrednie przełożenie na kradzieże danych i majątku poprzez spis powszechny. Od marca 2020 roku przestępcy dwoją się i troją, aby wykorzystać lęk, panikę i izolację seniorów w Polsce. Co chwilę powstają nowe techniki manipulacyjne.
  Data publikacji: 19-04-2021 22:59
 • Lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa dla mieszkańców Powiatu Głubczyckiego

  Brak opisu obrazka
  Starostwo Powiatowe Głubczyce podaje do wiadomości aktualną Listę jednostek nieodpłatnego poradnictwa dla mieszkańców Powiatu Głubczyckiego.
  Data publikacji: 18-04-2021 00:36
 • KRUS - wysokość miesięcznej składki na ubezpieczenie społeczne rolników w II kwartale 2021r.

  Brak opisu obrazka
  Wysokość składki na ubezpieczenie wypadkowe, chorobowe i macierzyńskie za podlegającego przez cały miesiąc rolnika, małżonka, domownika i pomocnika rolnika wynosi 42,00 zł miesięcznie.
  Data publikacji: 16-04-2021 11:42
 • PUP w Głubczycach prowadzi nabór wniosków na Prace interwencyjne oraz staże

  Brak opisu obrazka
  Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach prowadzi nabór wniosków na Prace interwencyjne dla Pracodawców i Przedsiębiorców w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach prowadzi nabór wniosków na staże dla osób pozostających bez pracy zarejestrowanych w PUP Głubczyce w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
  Data publikacji: 09-04-2021 18:49
 • II tura konkursu na nazwę branickiego parku

  Brak opisu obrazka
  Wójt Gminy Branice ogłasza II turę konkursu na nazwę branickiego parku. Propozycje nazwy parku można zgłaszać do 8 kwietnia 2021r.
  Data publikacji: 25-03-2021 22:03
 • Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu realizuje projekt Opolskie dotacje z PO WERem

  Brak opisu obrazka
  Chcesz założyć własną firmę i potrzebujesz środków na jej otwarcie? W naszym projekcie uzyskasz bezpłatną pomoc szkoleniowo-doradczą i bezzwrotne wsparcie finansowe realizowany na rozpoczęcie i prowadzenie działalności gospodarczej. Projekt Opolskie dotacje z PO WERem realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu w ramach PO WER na lata 2014-2020, Działanie 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy.
  Data publikacji: 24-03-2021 23:19
 • Ruszyły zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich

  Brak opisu obrazka
  Piętnaście tysięcy złotych – tyle wynoszą nagrody główne w ogólnopolskich konkursach przygotowanych podczas wyjątkowego święta - Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni”.  Każde Koło Gospodyń Wiejskich może wziąć udział w dowolnej liczbie konkursów
  Data publikacji: 24-03-2021 17:13
 • Apel do hodowców drobiu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Głównego Lekarza Weterynarii

  Brak opisu obrazka
  Wirus wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI), podtypu H5N8 - nie jest groźny dla ludzi, ale jest bardzo szkodliwy dla gospodarki i niebezpieczny dla Waszych gospodarstw. Główną przyczyną rozprzestrzeniania się wirusa grypy ptaków H5N8 są zarażone dzikie ptaki. Niestety przyczyną bywa też człowiek i dlatego przypominamy o podstawowych zasadach postępowania.
  Data publikacji: 16-03-2021 19:52
Wersja XML