Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • KRUS informuje - pażdziernik 2021

  Brak opisu obrazka
  14 emerytura w KRUS wysokość i wypłata Wysokość miesięcznej składki na ubezpieczenie społeczne rolników w IV kwartale 2021r.
  Data publikacji: 17-10-2021 23:08
 • Jubileusz 30-lecia pracy KRUS na rzecz ograniczania wypadkowości w rolnictwie

  Brak opisu obrazka
  Dnia 5 października 2021 roku o godzinie 11:00 na Zamku Piastów Śląskich w Brzegu odbyła się uroczysta konferencja zorganizowana przez  Oddział Regionalny KRUS w Opolu. Głównym tematem spotkania była działalność prewencyjna prowadzona przez Opolski KRUS, przedstawiona na tle jubileuszu 30-letniej pracy  Kasy na rzecz ograniczania wypadkowości w rolnictwie.
  Data publikacji: 17-10-2021 22:51
 • Granty PPGR - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym

  Brak opisu obrazka
  Centrum Projektów Polska Cyfrowa ogłosiło nabór projektów w ramach Programu „Granty PPGR - Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym”, do którego chce wnioskować Gmina Branice, dlatego ogłaszamy nabór osób spełniających kryteria udziału w Programie i potrzebujących komputera. Nabór dotyczy tylko dzieci uczących się w szkole podstawowej lub ponadpodstawowej, ponieważ komputer ma być pomocą w nauce.
  Data publikacji: 11-10-2021 15:35
 • Dyżur specjalisty ds. funduszy europejskich Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (LPI) - Głubczyce 12 października 2021r.

  Brak opisu obrazka
  Informujemy o organizacji dyżuru specjalisty ds. funduszy europejskich Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (LPI) w Kędzierzynie-Koźlu dnia 12 października 2021 r. (wtorek) w godzinach 9:00 – 12:00 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Głubczycach przy ul. Pocztowej 6.
  Data publikacji: 06-10-2021 10:30
 • Sięgnij po marzenia z Moim Stypendium!

  Brak opisu obrazka
  Na portalu MojeStypendium.pl znajdują się aktualne oferty stypendiów, konkursów i staży, po które może sięgnąć każdy, kto myśli o swoim rozwoju. Portal jest także miejscem publikacji rzetelnych artykułów o tematyce stypendialnej oraz edukacyjnej. I co najważniejsze, korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne i dostępne dla każdego.
  Data publikacji: 04-10-2021 19:06
 • STOP przekroczeniom najwyższych dopuszczalnych poziomów pozostałości środków ochrony roślin w żywności

  Brak opisu obrazka
  Ochrona roślin jest istotnym elementem produkcji roślinnej. Niestety, chemiczna ochrona roślin niesie ze sobą ryzyko dla bezpieczeństwa człowieka oraz dla środowiska. Ryzyko to wiąże się przede wszystkim z niewłaściwym, niezgodnym z etykietą, stosowaniem środków ochrony roślin. Dotyczy to zarówno zabiegów ochronnych przed szkodnikami i sprawcami chorób roślin, ale też co trzeba pamiętać – desykacji.
  Data publikacji: 21-09-2021 18:45
 • KRUS informuje - wrzesień 2021 (2)

  Brak opisu obrazka
  Ubezpieczenie dobrowolne  na wniosek a terminowość opłacania składek Zmiana kwot przychodu decydujących o zwiększeniu lub zmniejszeniu emerytur i rent
  Data publikacji: 21-09-2021 13:42
 • KRUS wręczył nagrody w dwóch corocznych konkursach krajowych

  Brak opisu obrazka
  Dnia 18 czerwca 2021 r. w restauracji „Złoty Róg” w Wawelnie odbyła się wojewódzka gala tegorocznej XVIII edycji Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” dla rolników oraz XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla dzieci pod hasłem: „Bezpiecznie na wsi mamy- od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”.
  Data publikacji: 21-09-2021 13:41
 • Sprawdź swoją wiedzę i wygraj jedną z 100 hulajnóg ufundowanych przez KRUS

  Brak opisu obrazka
  Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników urodzone w latach 2007-2015 do udziału w kursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Wśród tych, którzy go ukończą i prześlą swoje zgłoszenia, rozlosujemy 100 hulajnóg.
  Data publikacji: 09-09-2021 17:52
 • Opolska Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich - Webinarium

  Brak opisu obrazka
  Opolska Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich serdecznie zaprasza mikro, małych i średnich przedsiębiorców posiadających główną siedzibę lub oddział lub miejsce prowadzenia działalności na terenie województwa opolskiego  do udziału w bezpłatnym spotkaniu poświęconemu możliwościom wsparcia na rozwój działalności gospodarczej w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.
  Data publikacji: 06-09-2021 22:48
Wersja XML