Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

VII edycja konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów"

Drogie Panie!

Jeśli jesteście członkiniami Kota Gospodyń Wiejskich lub stowarzyszenia, którego statutowym celem jest promowanie regionalnych potraw, a także bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych, zapraszamy do rywalizacji w VII edycji konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich Bitwa Regionów".

Aby wziąć udział w konkursie, należy wystać zgłoszenie drogą elektroniczną do 31 maja 2022 r. poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie www.bitwaregionow.pl

W tym roku konkurs będzie przebiegać w trzech etapach: powiatowym, wojewódzkim i ogólnopolskim.
W trakcie wszystkich wydarzeń KGW zaprezentują zgłoszone potrawy regionalne, a jurorzy będą je oceniać według kryteriów wskazanych w regulaminie.

Etap I  -  wszystkie KGW, które prawidłowo prześlą zgłoszenie online, wezmą udział w powiatowych Piknikach z PRODUKTEM POLSKIM
Etap II  -  10 KGW, które zdobędą najwyższą liczbę punktów w danym województwie, zostaną zaproszone do udziału w półfinałach wojewódzkich.
Etap III  -  16 KGW, po l z każdego województwa, które zdobędą 1. miejsce w II etapie konkursu, zakwalifikują się do finału ogólnopolskiego.

Regulamin konkursu oraz harmonogram wydarzeń został opublikowany na stronie https://bitwaregionow.pl/.

Bitwa Regionów to wyjątkowa okazja do prezentacji różnorodności kulinarnych i tradycji wszystkich regionów Polski. Podczas wielkiego finału dowiemy się, które KGW zdobędzie I miejsce. Do wygrania atrakcyjne nagrody finansowe oraz wyjazd na zagraniczne targi rolno-spożywcze w UE.

 

Nie zwlekajcie! Już dziś wypełnijcie formularz zgłoszeniowy! Może to właśnie Wasza potrawa w tym roku zachwyci jurorów!

W załączniku przesyłamy plakat z informacją o uczestnictwie w konkursie, który po przesłaniu zgłoszenia mogą Panie zamieścić na swoich stronach bądź profilach w social mediach. Zachęcamy także do wykorzystania nakładki na zdjęcie profilowe na Facebooku!

Organizatorami konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa we współpracy z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego

Wersja XML